FJR1300

1

Výber Motocykla

Cenník

Dĺžka Sadzba Predplatené km Bonus
Deň 109 € / deň 250 km 100 km naviac zdarma
3 a viac dní 109 € / deň 250 km x počet dní -15 % zľava
7 a viac dní 109 € / deň 250 km x počet dní -20 % zľava
0,40 EUR za 1 km nad rámec predplatených km
Z
Yamaha
M
FJR1300AE
F
Modrá
K
1000 € cash
V
A

 

Model FJR1300AE, vybavený elektronicky nastaviteľným systémom odpruženia a otočenou vidlicou, je zárukou prvotriednej jazdy. Jeho nová šesťstupňová prevodovka zaisťuje rýchlejšiu akceleráciu a pohodlnejšie cestovanie i vo vyššách rýchlostiach. Najmodernejšia anti-hoppingová spojka (A&S) zaručuje hladšie podraďovanie.

Pokročilý systém odpruženia Vám umožní prispôsobiť výkon tak, aby vyhovoval požiadavkám povrchu vozovky i zaťaženiu. K dispozícii sú štyri hlavné nastavenia a tri nastavenia tlmenia, takže máte istotu, že Vám model FJR1300AE za všetkých okolností ponúkne tie najlepšie možné jazdné vlastnosti.

Tento dynamický športovo-turistický cestovný motocykel, vybavený prednými a zadnými svetlami LED a doplnkovými svetlami pre prisvecovanie do zákrut, ktoré reagujú na uhol náklonu, Vás dopraví do ciela v rekordnom čase.

109 € na deň
Zarezervovať
2

Rezervácia Motocykla

Vyberte si dátum vyzdvihnutia a vrátenia motocykla v kalendári.

V prípade záujmu o prenájom motocykla na viac ako 10 dní nás kontaktuje na yamaha@pozicajsimoto.sk alebo telefonicky na +421 903 502 007.

Motocykle je možné vyzdvihnúť a vrátiť iba v pracovné dni.

Zobrazená cena za prenájom má informatívny charakter, na základe vybraného dátumu vyzdvihnutia a vrátenia, konečná cena závisí od počtu najazdených kilometrov nad rámec predplateného balíka.

Cena:
109 € vrátane DPH

Vo formulári boli nájdené chyby

Vo formulári bol nájdený problém, skontrolujte a opravte nasledujúce:
  Doplnkové služby
  5 € / deň - Prenájom kufrov
  200 € - Balík extra 1000km so zľavou 50%
  Rezervačný formulár
  Meno
  Priezvisko
  Ulica
  PSČ
  Mesto
  Štát
  Email
  Telefón
  Poznámka
  Dátum vyzdvihnutia motocykla
  Dátum vrátenia motocykla
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov
  ODOSLANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV
  V súlade so zákonom č. 122/2013, Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím s odoslaním, správou, spracovaním a uchovávaním poskytnutých osobných údajov a informácií spoločnosťou Tersus, s.r.o. Informácie budú spracovávané a uchovávané za účelom spracovania rezervácie a na marketingové účely. Súhlas poskytovateľa údajov platí do jeho písomného odvolania. Poskytovateľ údajov zároveň vyhlasuje, že týmto je včas a riadne informovaný o spracovávaní a získavaní jeho osobných údajov.
  Zadajte overovací kód
  0 €