MT-07

1

Výber Motocykla

Cenník

Dĺžka Sadzba Predplatené km Bonus
Deň 79 € / deň 250 km 50 km naviac zdarma
3 a viac dní 79 € / deň 250 km x počet dní -15 % zľava
7 a viac dní 79 € / deň 250 km x počet dní -20 % zľava
0,40 EUR za 1 km nad rámec predplatených km
Z
Yamaha
M
MT-07
F
šedá
K
1000 € cash
V
A

Najnovší model MT-07 je vybavený 5-palcovými TFT prístrojmi s prepínateľnými štýlmi obrazovky a možnosťou pripojenia smartfónu. A vďaka motoru CP2 s vysokým krútiacim momentom, ktorý vám zaručene zdvihne náladu, a dunivému revu výfuku sľubuje tento stroj návykovú hladinu adrenalínu.

Pokiaľ ide o štýl, model MT-07 zaujme každého. Výrazná kapotáž zaujme dvoma otvormi nasávania vzduchu typu winglet a kompaktnými LED svetlami. Tie jej dávajú odvážny a futuristický vzhľad, ktorý prezrádza rovnakú DNA, akú majú všetky modely Yamaha Hyper Naked. Vďaka prirodzenej ergonómii, dostupnej výške sedadla a flexibilnej jazdnej polohe ide o dokonalý stroj na každodenné jazdenie!

79 € na deň
Zarezervovať
2

Rezervácia Motocykla

Vyberte si dátum vyzdvihnutia a vrátenia motocykla v kalendári.

V prípade záujmu o prenájom motocykla na viac ako 10 dní nás kontaktuje na predaj@yamahaba.sk alebo telefonicky na +421 903 502 007.

Motocykle je možné vyzdvihnúť a vrátiť iba v pracovné dni.

Zobrazená cena za prenájom má informatívny charakter, na základe vybraného dátumu vyzdvihnutia a vrátenia, konečná cena závisí od počtu najazdených kilometrov nad rámec predplateného balíka.

Cena:
79 € vrátane DPH

Vo formulári boli nájdené chyby

Vo formulári bol nájdený problém, skontrolujte a opravte nasledujúce:
  Doplnkové služby
  20 € / deň - Prenájom kufrov
  200 € - Balík extra 1000km so zľavou 50%
  Rezervačný formulár
  Meno
  Priezvisko
  Ulica
  PSČ
  Mesto
  Štát
  Email
  Telefón
  Poznámka
  Dátum vyzdvihnutia motocykla
  Dátum vrátenia motocykla
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov
  ODOSLANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV
  V súlade so zákonom č. 122/2013, Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím s odoslaním, správou, spracovaním a uchovávaním poskytnutých osobných údajov a informácií spoločnosťou Tersus, s.r.o. Informácie budú spracovávané a uchovávané za účelom spracovania rezervácie a na marketingové účely. Súhlas poskytovateľa údajov platí do jeho písomného odvolania. Poskytovateľ údajov zároveň vyhlasuje, že týmto je včas a riadne informovaný o spracovávaní a získavaní jeho osobných údajov.
  Zadajte overovací kód
  0 €