Ako na to ?

Online rezervácia

Jednoducho a rýchlo si vyberiete motocykel, ktorí s chcete požičať. V rezervačnom kalendári vidíte jeho aktuálnu dostupnosť. Po výbere konkrétneho dátumu vyzdvihnutia a vrátenia motocykla Vám rezervačný systém zobrazí informatívnu cenu, konečná cena závisí od závisí od počtu najazdených kilometrov nad rámec predplateného balíka. Po odoslaní rezervačného formulára obdržíte informačný e-mail a následne Vás budeme kontaktovať ohľadom potvrdenia rezervácie a dohodnutia detailov. V prípade zájmu o prenájom vozidla na dlhšie ako 10 dní nás prosím kontaktujte telefonicky.

Vyzdvihnutie a vrátenie motocykla

Motocykel vyzdvihnete v dohodnutom čase, ak by sa niečo zmenilo dajte nám vedieť. Motocykel bude pripravený čistý a s plnom nádržou, v rovnakom stave nám ho aj vrátite. Pri preberaní Vás oboznámime so osobitnými pravidlami užívania motocykla a o odovzdaní motocykla dostane protokol, rovnako pri vrátení motocykla v dohodnutom čase, dostane protokol, že ste nám motocykel vrátili v poriadku.

Potrebné doklady

Na požičanie motocykla potrebujete platný doklad totožnosti a vodičské oprávnenie príslušnej skupiny. Kauciu v hotovosti vo výške, ako je uvedená pri konkrétnom vozidle. Vlastnú motocyklovú výstroj, prilba, rukavice, atď.

Doplnkové služby

Pri rezervácií si môžete vybrať doplnkové služby, ako napríklad balík 1 000 km na viac, ak viete, že najazdíte oveľa viac km, ako je v predplatenom balíku. Balík obsahuje 1 000 km so zľavou 50%, za 1 000 km na viac, teda zaplatíte len 200 € namiesto 400 €, tento balík je potrebné objednať pri rezervácií, najneskôr však pri vyzdvihnutí motocykla. Ďalšou doplnkovou službou, je prenájom kufrov v cene 5 € / deň k vybraným motocyklom, ktoré si rovnako môžete vybrať pri rezervácii.

Ako si vyrátam cenu ?

  1. Chcem si požičať Tracer 900 na 1 deň, ako si vyrátam cenu ?
    Denná sadzba na Tracer 900 je 140 € / deň a v cene máte 250 km, pri požičaní na jeden deň máte ako bonus od nás ďalších 100 km zdarma, čiže zaplatíte 140 € / deň a máte v cene spolu 350 km. V prípade, že najazdíte viac km, ako máte predplatené, zaplatíte 0,40 € / km.
  2. Chcem si požičať Super Ténéré na od piatka do pondelka, ako si vyrátam cenu ?
    Denná sadzba na Super Ténéré je 140 € / deň a v cene máte 250 km, pri prenájme na 3 a viac dní máte zľavu 15% z dennej sadzby, to znamená, že zaplatíte 357 € namiesto 420 € a v cene máte 750 km (3 x 250 km). V prípade, že najazdíte viac km, ako máte predplatené, zaplatíte 0,40 € / km.
  3. Chcem si požičať FJR1300 na 7 dní, ako si vyrátam cenu ?
    Denná sadzba na FJR1300 je 160 € / deň a v cene je 250 km / deň, pri prenájme na 7 a viac dní máte zľavu 20% z dennej sadzby, to znamená, že zaplatíte 896 € namiesto 1 120 € a v cene máte 1 750 km (7 x 250 km). V prípade, že najazdíte viac km, ako máte predplatené, zaplatíte 0,40 € / km.

Ak viete, že najazdíte oveľa viac km, ako máte predplatené, môžete si pri rezervácií zvoliť doplnkovú službu balík 1 000 km so zľavou 50%, čiže namiesto 400 € za 1 000 km zaplatíte iba 200 €.

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

Môžem ísť s požičaným motocyklom na okruh ?

Bohužial, s požičaným motocyklom nie je možné isť na okruh alebo sa zúčastniť motoristických športových podujatí, vzhľadom na rozsah poistného krytia.