TMAX 560

1

Výber Motocykla

Cenník

Dĺžka Sadzba Predplatené km Bonus
Deň 79 € / deň 250 km 50 km naviac zdarma
nad 3 a viac dní 79 € / deň 250 km x počet dní -15 % zľava
nad 7 a viac dní 79 € / deň 250 km x počet dní -20 % zľava
0,40 EUR za 1 km nad rámec predplatených km
Z
Yamaha
M
TMAX 560
F
zelená
K
1000 € cash
V
A2

Ikonický športový skúter TMAX je najúspešnejším modelom v Európe – a už celé dve desaťročia je každoročne jasnou jednotkou. Spoločnosť Yamaha teraz posúva športový výkon na vyššiu úroveň s novým modelom TMAX 560 s väčším objemom motora. Nová generácia modelu TMAX je rýchlejšia, športovejšia a dynamickejšia a je pre vás skutočne tou najlepšou voľbou.

Nová karoséria s integrovanými prednými smerovkami LED dáva tomuto ikonickému modelu agresívnejší vzhľad, vďaka ktorému vzbudzuje na ulici absolútny rešpekt. Vylepšená ergonómia zaisťuje ľahší prístup a väčšie pohodlie – a čistá športová DNA sa prejavuje v štíhlejšej zadnej časti a mimoriadne štýlovom zadnom svetle LED v tvare písmena T.

Len čo pridáte plyn, pocítite vyšší výkon väčšieho motora, s ktorým môžete ešte rýchlejšie predbiehať a svižnejšie zrýchľovať. Je to jeden z najpohodlnejších a najpraktickejších spôsobov cestovania aj v prípade dlhších jázd po diaľnici. A v meste sa mu nič iné ani zďaleka nevyrovná.

79 € na deň
Zarezervovať
2

Rezervácia Motocykla

Vyberte si dátum vyzdvihnutia a vrátenia motocykla v kalendári.

V prípade záujmu o prenájom motocykla na viac ako 10 dní nás kontaktuje na yamaha@pozicajsimoto.sk alebo telefonicky na +421 917 921 739.

Motocykle je možné vyzdvihnúť a vrátiť iba v pracovné dni.

Zobrazená cena za prenájom má informatívny charakter, na základe vybraného dátumu vyzdvihnutia a vrátenia, konečná cena závisí od počtu najazdených kilometrov nad rámec predplateného balíka.

Cena:
79 € vrátane DPH

Vo formulári boli nájdené chyby

Vo formulári bol nájdený problém, skontrolujte a opravte nasledujúce:
  Doplnkové služby
  5 € / deň - Prenájom kufrov
  200 € - Balík extra 1000km so zľavou 50%
  Rezervačný formulár
  Meno
  Priezvisko
  Ulica
  PSČ
  Mesto
  Štát
  Email
  Telefón
  Poznámka
  Dátum vyzdvihnutia motocykla
  Dátum vrátenia motocykla
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov
  ODOSLANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV
  V súlade so zákonom č. 122/2013, Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím s odoslaním, správou, spracovaním a uchovávaním poskytnutých osobných údajov a informácií spoločnosťou Tersus, s.r.o. Informácie budú spracovávané a uchovávané za účelom spracovania rezervácie a na marketingové účely. Súhlas poskytovateľa údajov platí do jeho písomného odvolania. Poskytovateľ údajov zároveň vyhlasuje, že týmto je včas a riadne informovaný o spracovávaní a získavaní jeho osobných údajov.
  Zadajte overovací kód
  0 €

  Newsletter