Tracer 7 GT

1

Výber Motocykla

Cenník

Dĺžka Sadzba Predplatené km Bonus
Deň 89 € / deň 250 km 100 km naviac zdarma
nad 3 a viac dní 89 € / deň 250 km x počet dní -15 % zľava
nad 7 a viac dní 89 € / deň 250 km x počet dní -20 % zľava
0,40 EUR za 1 km nad rámec predplatených km
Z
Yamaha
M
Tracer 7 GT
F
čierna
K
1000 € cash

Model TRACER 7 GT, poháňaný vynikajúcim motorom Yamaha CP2 s objemom 690 cm3 s vysokým krútiacim momentom, spĺňajúcim normu EU5 a vybaveným kompaktným a ľahkým šasi s aerodynamickou kapotážou, je dokonalým motocyklom strednej triedy pre jazdcov, ktorí hľadajú športové vzrušenie v kombinácii s všestrannosťou na dlhé vzdialenosti a flexibilitou v meste.

Dvojité LED svetlomety a moderná kapotáž zaisťujú motocyklu TRACER 7 GT dynamický a športový vzhľad, ktorý ho odlišuje od ostatných motocyklov v danej kategórii. K dispozícii je aj široká ponuka originálneho príslušenstva Yamaha, ktoré vám umožní prispôsobiť si motocykel svojim špecifickým požiadavkám.

89 € na deň
Zarezervovať
2

Rezervácia Motocykla

Vyberte si dátum vyzdvihnutia a vrátenia motocykla v kalendári.

V prípade záujmu o prenájom motocykla na viac ako 10 dní nás kontaktuje na predaj@yamahaba.sk alebo telefonicky na +421 903 502 007.

Motocykle je možné vyzdvihnúť a vrátiť iba v pracovné dni.

Zobrazená cena za prenájom má informatívny charakter, na základe vybraného dátumu vyzdvihnutia a vrátenia, konečná cena závisí od počtu najazdených kilometrov nad rámec predplateného balíka.

Cena:
89 € vrátane DPH

Vo formulári boli nájdené chyby

Vo formulári bol nájdený problém, skontrolujte a opravte nasledujúce:
  Doplnkové služby
  20 € / deň - Prenájom kufrov
  200 € - Balík extra 1000km so zľavou 50%
  Rezervačný formulár
  Meno
  Priezvisko
  Ulica
  PSČ
  Mesto
  Štát
  Email
  Telefón
  Poznámka
  Dátum vyzdvihnutia motocykla
  Dátum vrátenia motocykla
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov
  ODOSLANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV
  V súlade so zákonom č. 122/2013, Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím s odoslaním, správou, spracovaním a uchovávaním poskytnutých osobných údajov a informácií spoločnosťou Tersus, s.r.o. Informácie budú spracovávané a uchovávané za účelom spracovania rezervácie a na marketingové účely. Súhlas poskytovateľa údajov platí do jeho písomného odvolania. Poskytovateľ údajov zároveň vyhlasuje, že týmto je včas a riadne informovaný o spracovávaní a získavaní jeho osobných údajov.
  Zadajte overovací kód
  0 €