XMAX 300

1

Výber Motocykla

Cenník

Dĺžka Sadzba Predplatené km Bonus
Deň 59 € / deň 250 km 50 km naviac zdarma
3 a viac dní 59 € / deň 250 km x počet dní -15 % zľava
7 a viac dní 59 € / deň 250 km x počet dní -20 % zľava
0,40 EUR za 1 km nad rámec predplatených km
Z
Yamaha
M
XMAX 300
F
Sonic Grey
K
1000 € cash
V
A2

S skútrom XMAX 300 môžete zostať v kontakte s priateľmi, rodinou aj prácou. Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu MyRide od spoločnosti Yamaha, prepojiť svoj smartfón so skútrom cez Bluetooth® a môžete si zobraziť prichádzajúce hovory a správy na 4,3-palcovom LCD displeji. Aplikácia MyRide vám navyše umožňuje prístup k najrôznejším informáciám o chode stroja a údajom o jazde.

Dynamický hranatý dizajn karosérie s predným osvetlením v tvare X dodáva modelu XMAX 300 ešte radikálnejší a výraznejší vzhľad – a bočné 3D kryty v tvare bumerangu posilňujú čistú DNA MAX. Vďaka špeciálnym farbám, ako aj exkluzívnym hliníkovým stupačkám, špeciálnej povrchovej úprave častí karosérie a koženému poťahu sedadiel je to inteligentná cesta ktorou sa vydať.

59 € na deň
Zarezervovať
2

Rezervácia Motocykla

Vyberte si dátum vyzdvihnutia a vrátenia motocykla v kalendári.

V prípade záujmu o prenájom motocykla na viac ako 10 dní nás kontaktuje na predaj@yamahaba.sk alebo telefonicky na +421 903 502 007.

Motocykle je možné vyzdvihnúť a vrátiť iba v pracovné dni.

Zobrazená cena za prenájom má informatívny charakter, na základe vybraného dátumu vyzdvihnutia a vrátenia, konečná cena závisí od počtu najazdených kilometrov nad rámec predplateného balíka.

Cena:
59 € vrátane DPH

Vo formulári boli nájdené chyby

Vo formulári bol nájdený problém, skontrolujte a opravte nasledujúce:
  Doplnkové služby
  20 € / deň - Prenájom kufrov
  200 € - Balík extra 1000km so zľavou 50%
  Rezervačný formulár
  Meno
  Priezvisko
  Ulica
  PSČ
  Mesto
  Štát
  Email
  Telefón
  Poznámka
  Dátum vyzdvihnutia motocykla
  Dátum vrátenia motocykla
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov
  ODOSLANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV
  V súlade so zákonom č. 122/2013, Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím s odoslaním, správou, spracovaním a uchovávaním poskytnutých osobných údajov a informácií spoločnosťou Tersus, s.r.o. Informácie budú spracovávané a uchovávané za účelom spracovania rezervácie a na marketingové účely. Súhlas poskytovateľa údajov platí do jeho písomného odvolania. Poskytovateľ údajov zároveň vyhlasuje, že týmto je včas a riadne informovaný o spracovávaní a získavaní jeho osobných údajov.
  Zadajte overovací kód
  0 €