Tracer 9 GT

1

Výber Motocykla

Cenník

Dĺžka Sadzba Predplatené km Bonus
Deň 99 € / deň 250 km 100 km naviac zdarma
nad 3 a viac dní 99 € / deň 250 km x počet dní -15 % zľava
nad 7 a viac dní 99 € / deň 250 km x počet dní -20 % zľava
0,40 EUR za 1 km nad rámec predplatených km
Z
Yamaha
M
Tracer 9 GT
F
čierna
K
1000 € cash
V
A

Športovo-cestovný motocykel nikdy nevyzeral tak dobre. TRACER 9 GT má vyspelé parametre, zahŕňajúce elektronické poloaktívne odpruženie, ktoré neustále upravuje silu tlmenia vpredu a vzadu s cieľom dosiahnuť čo najplynulejšiu a najbezpečnejšiu jazdu bez ohľadu na zaťaženie alebo rýchlosť, a poskytuje tak najvyššiu úroveň dynamického komfortu na cestách.

Súčasťou štandardného vybavenia sú aerodynamické pevné bočné kufre, do ktorých sa vojde integrálna prilba a majú farebne zladené panely. Ak potrebujete viac miesta, môžete si navyše upevniť horný kufor – a plne plávajúci systém nosiča batožiny poskytuje prirodzený pocit z jazdy aj pri maximálnom zaťažení.

Na istú a bezpečnú jazdu v noci je model TRACER 9 GT vybavený LED svetlami na nasvietenie zákrut, ktoré sa pri výraznejšom náklone intenzívnejšie rozsvietia, a 10-stupňovým nastaviteľným vyhrievaním rukovätí, aby ste mali ruky v teple bez ohľadu na počasie. A na zaistenie dokonalej športovej všestrannosti je tento motocykel so špičkovým výkonom vybavený systémom QSS na lepšie a rýchlejšie radenie vyšších a nižších prevodových stupňov.

99 € na deň
Zarezervovať
2

Rezervácia Motocykla

Vyberte si dátum vyzdvihnutia a vrátenia motocykla v kalendári.

V prípade záujmu o prenájom motocykla na viac ako 10 dní nás kontaktuje na predaj@yamahaba.sk alebo telefonicky na +421 903 502 007.

Motocykle je možné vyzdvihnúť a vrátiť iba v pracovné dni.

Zobrazená cena za prenájom má informatívny charakter, na základe vybraného dátumu vyzdvihnutia a vrátenia, konečná cena závisí od počtu najazdených kilometrov nad rámec predplateného balíka.

Cena:
99 € vrátane DPH

Vo formulári boli nájdené chyby

Vo formulári bol nájdený problém, skontrolujte a opravte nasledujúce:
  Doplnkové služby
  20 € / deň - Prenájom kufrov
  200 € - Balík extra 1000km so zľavou 50%
  Rezervačný formulár
  Meno
  Priezvisko
  Ulica
  PSČ
  Mesto
  Štát
  Email
  Telefón
  Poznámka
  Dátum vyzdvihnutia motocykla
  Dátum vrátenia motocykla
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov
  ODOSLANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV
  V súlade so zákonom č. 122/2013, Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím s odoslaním, správou, spracovaním a uchovávaním poskytnutých osobných údajov a informácií spoločnosťou Tersus, s.r.o. Informácie budú spracovávané a uchovávané za účelom spracovania rezervácie a na marketingové účely. Súhlas poskytovateľa údajov platí do jeho písomného odvolania. Poskytovateľ údajov zároveň vyhlasuje, že týmto je včas a riadne informovaný o spracovávaní a získavaní jeho osobných údajov.
  Zadajte overovací kód
  0 €